Joakim Allgulander färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White spot", signerad Joakim Allgulander, numrerad 204/210, litografi, bladstorlek ca 36x30 cm

624365

2019-03-15