Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, ben och karmar i bonad björk, fotavslut i mässing, stomme klädd i svart konstläder, sitthöjd ca 41 cm
1 ben löst, lagningar, bruksslitage
624370
2019-03-15