Omega damfickur i 18 k guld
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, fickur, 18 k guld, 1900-talets första hälft, plexiglas, ankargång, boettnr. 3815658, diameter 36 mm, vikt ca 33,5 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor,
624404
2019-03-15