Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Art Decó, 1930/40-tal, Oscar Bernströms Möbelfabrik i Åseda, etikettmärkt. Fast stoppad ljus klädsel, karmar och ben i björk, sitthöjd 42 cm

Slitage, enstaka fläckar, klädsel med smärre bristningar.

624409

2019-03-15