Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSFLASKOR, 14 st., porslin samt sten, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor, höjd ca 6-9 cm

Nagg, slitage, sprickor, vissa saknar propp

624410

2019-03-16