Otto Mäkilä självporträtt

Otto Mäkilä självporträtt
Otto Mäkilä självporträtt
Otto Mäkilä självporträtt
Otto Mäkilä självporträtt
Otto Mäkilä självporträtt
Otto Mäkilä självporträtt
Otto Mäkilä självporträtt
Otto Mäkilä självporträtt

Klubbat för:

3 400 EUR

Utropspris

2 500 EUR

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Självporträtt, signerad samt daterad -32, kol och täckvit, 30x21 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

624429

2019-04-15