Hallbord

Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLBORD, rokokostil, 1800-talets slut, med låda, bemålat trä samt skiva i röd marmor, nyckel finns, höjd ca 78 samt 42x62 cm

Hörnavslag på skivan, bruks och åldersrelaterat slitage

624437

2019-03-15