Jenni Porkka "Diamonds"

Jenni Porkka
Jenni Porkka

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JENNI PORKKA, samtida, "Diamonds", signerad och daterad Jenni 2018 á tergo, numrerad 9/100, c-print, bildmått ca 42x59 cm

Ej examinerad ur ramen

624460

2019-03-15