Rudi Labas akvareller

Rudi Labas akvareller
Rudi Labas akvareller
Rudi Labas akvareller
Rudi Labas akvareller

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDI LABAS, (f 1941) 2 st, kompositioner med nakna figurer, signerade samt daterade 83 och 85, akvareller, ca 29x21 och 25x32 cm

624472

2019-03-15