Kurt Björk oljemålning

Kurt Björk oljemålning
Kurt Björk oljemålning
Kurt Björk oljemålning
Kurt Björk oljemålning
Kurt Björk oljemålning
Kurt Björk oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT BJÖRK (1938-2010): "Kärrets änglar", signerad och daterad -79, olja på duk, ca 40x55 cm

Smärre färgbortfall. Krackelyr.

624474

2019-03-17