Monterskåp butiksinredning

Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning
Monterskåp butiksinredning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONTERSKÅP, 6 st. moduler för butiksinredning, mörkbetsad flambjörk, glasade luckor, invändigt utdragbara hyllplan, en modul med skjutdörrar i glas och en med fyra draglådor, omkring 1900-talets mitt, höjd tillsammans ca 270 cm, bredd 122 cm, djup 73 cm

Bruksslitage, skjutdörrar i glas med skada, en modul med hål på sidan

624511

2019-03-16