Sekretär 1700-tal

Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal
Sekretär 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, Regensé, fanerad med bl.a. valnöt, 2 delad, överdel med klaff och bakomliggande skirvinredning, beslag i mäsing, höjd ca 100, 127x59 cm, nyckel till inredning finns

Nyckel saknas delvis, fanerlagningar, fanerbortfall, sprickor, skrivskivan med skador. Omarbetad

624520

2019-03-18