Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, alm, 1950-tal, 4 lådor i sarg, höjd ca 74, 65x74 cm. Nyckel finns.

Slitage, fanerskador, retuscheringar.

624525

2019-03-15