Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, alm, 1950-tal, 4 lådor i sarg, höjd ca 74, 65x74 cm. Nyckel finns.
Slitage, fanerskador, retuscheringar.
624525
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här