Roger Risberg, 3 litografier

Roger Risberg, 3 litografier
Roger Risberg, 3 litografier
Roger Risberg, 3 litografier
Roger Risberg, 3 litografier
Roger Risberg, 3 litografier
Roger Risberg, 3 litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROGER RISBERG (född 1956): (3) färglitografier, samtliga signerade och numrerade Roger Risberg 3/30, 5/40 samt 20/50 , bladmått ca 30x42 cm

Lösa blad

624536

2019-03-16