Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHAN FREDRIK BJÖRNSTEDT (1807-1826 (1827)), såsskål med fat, silver, Stockholm 1816, invändigt förgylld, höjd ca 7,5 cm, vikt ca 441 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
624548
2019-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här