Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOCKERSKÅL i silver, stämplad GAB, 1914, sockertång stämplat GFH samt samma år, höjd ca 11,5 samt längd 14 cm, vikt ca 394
Bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas
624556
2019-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här