Tumlare i silver

Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver
Tumlare i silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANIEL LUNDSTRÖM (silversmed i Stockholm 1751-1788), tumlare i silver, 2 st, den andra med svårtydd/sliten namnstämpel, höjd ca 3 cm, vikt ca 35 g

Bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

624557

2019-03-20