Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-talet slut, nyrokoko, skuren dekor, fanerad mad valnöt, höjd 77, 78x45 cm

Slitage, repor

624562

2019-03-16