Klubbat för:
650 SEK
2 000 SEK
SEKRETÄR / SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, belsag i mässing, skiva i sten, höjd ca 109, 97x53 cm, nyckel finns
något skada skrivklaff, senare skiva, slitage, delvis skadade lås
624575
2019-03-16