Sekretär senbarock ek

Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek
Sekretär senbarock ek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, ek, senbarock, 1700-tal, tvådelad skrivbyrå med snedklaff, höjd 104 cm, bred 117 cm, djup 56 cm

Skador, kompletteringar

624581

2019-03-16