Kaffekokar samt balja i koppar

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KAFFEKOKARE, BALJA, koppar, kaffekokare märkt E.L Lindqvist Wånga Sjövik, höjd 15-39 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och bucklor

624597

2019-03-16