Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KENT JENSEN (född 1965), komposition, akryl på duk, signerad a tergo, 80x80 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
624600
2019-03-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner