Kent Jensen

Kent Jensen
Kent Jensen
Kent Jensen
Kent Jensen

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KENT JENSEN (född 1965), komposition, akryl på duk, signerad a tergo, 80x80 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

624600

2019-03-21