Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Komposition med fågel och möblemang, signerad och numrerad 107/330, färglitografi, bladmått ca 46x38 cm

Ej examinerad ur ram

624604

2019-03-16