Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ILKKA PÄRNI (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni 95 105/110, serigrafi, bladmått 38x47 cm
Ej examinerad ur ram
624607
2019-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här