Ilkka Pärni serigrafi

Ilkka Pärni serigrafi
Ilkka Pärni serigrafi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILKKA PÄRNI (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni 95 105/110, serigrafi, bladmått 38x47 cm

Ej examinerad ur ram

624607

2019-03-16