Sideboard 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, lådor i sargen, höjd ca 105, 100x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, repor, lagat krön

624614

2019-03-16