Phili von Schantz färglitografi

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Röda vinbär i hink, signerad och daterad v Schantz -80, numrerad, 138/170, färglitografi, 63x50 cm

Något gulnad

624622

2019-03-15