Byrå 1900-tal
2019-03-16
624625
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets början, bemålad, beslag i mässing, höjd 90, 93x49 cm
Nyckel saknas, omarbetad