Alfred Bergström oljemålning

Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning
Alfred Bergström oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Motiv med kvinna och barn i trädgård, signerad samt daterad 1915, olja på duk, ca 71x88 cm

Ett mindre hål i duken vid skorstenen

624626

2019-03-15