Vas Royal Copenhagen
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, stor vas, porslin, underglasyrmålad dekor av Öresund och Kronborgs slott samt båt, stämplad och signerad ROYAL COPENHAGEN DENMARK 2141/131 72, tillverkad mellan 1922 och 1935, höjd 42,5 cm
624638
2019-03-27