Vas Royal Copenhagen

Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen
Vas Royal Copenhagen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, stor vas, porslin, underglasyrmålad dekor av Öresund och Kronborgs slott samt båt, stämplad och signerad ROYAL COPENHAGEN DENMARK 2141/131 72, tillverkad mellan 1922 och 1935, höjd 42,5 cm

624638

2019-03-27