Sminkbord

Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord
Sminkbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, 3 lådor i sargen, delvis med sarg, godronnerade ben, höjd exkl. sarg 70, 110x45 cm, SPEGEL, 1900-talets mitt medföljer, nyckel finns

Slitage, märken

624646

2019-03-16