Sminkbord
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, 3 lådor i sargen, delvis med sarg, godronnerade ben, höjd exkl. sarg 70, 110x45 cm, SPEGEL, 1900-talets mitt medföljer, nyckel finns
Slitage, märken
624646
2019-03-16