Waltham Am Watch co fickur silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

WALTHAM AM WATCH CO, fickur, silver, 1890-tal, verknr 3726371, boettnr 73243, diam ca 54 mm, klockkedja samt 2 st medföljande mindre schweiziska defekta cylinderur.

Bruksslitage. Monogramgravyr. Fungerar ej.

624650

2019-03-30