Waltham Am Watch co fickur silver
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
WALTHAM AM WATCH CO, fickur, silver, 1890-tal, verknr 3726371, boettnr 73243, diam ca 54 mm, klockkedja samt 2 st medföljande mindre schweiziska defekta cylinderur.
Bruksslitage. Monogramgravyr. Fungerar ej.
624650
2019-03-30