Birgitta Ara

Birgitta Ara
Birgitta Ara
Birgitta Ara
Birgitta Ara
Birgitta Ara
Birgitta Ara

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

BIRGITTA ARA (1934-) "Moder Natur", a tergo senare signerad samt daterad -62, tempera samt blandteknik på papper, 76x56 cm

624657

2019-03-26