Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
500 EUR
BIRGITTA ARA (1934-) "Moder Natur", a tergo senare signerad samt daterad -62, tempera samt blandteknik på papper, 76x56 cm
624657
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här