August Puig Olja på papper

August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper
August Puig Olja på papper

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, olja på papper på pannå, signerad och daterad August Puig 1960, ca 100x70 cm

något gulnat papper, smärre märken, kantslitage

624659

2019-03-16