Peter Celsing, 1-par "Club" fåtöljer

Peter Celsing, 1-par
Peter Celsing, 1-par
Peter Celsing, 1-par
Peter Celsing, 1-par
Peter Celsing, 1-par
Peter Celsing, 1-par
Peter Celsing, 1-par
Peter Celsing, 1-par

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

PETER CELSING, "Club", fåtöljer, 1-par, Galleri Stolen, Stockholm, 1990-tal, stomme i gråfärgat stålrör, klädsel i ljusblågrå alcantara, sitthöjd ca 45 cm

Fläckar och slitage på klädsel

624662

2019-03-22