Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
PETER CELSING, "Club", fåtöljer, 1-par, Galleri Stolen, Stockholm, 1990-tal, stomme i gråfärgat stålrör, klädsel i ljusblågrå alcantara, sitthöjd ca 45 cm
Fläckar och slitage på klädsel
624662
2019-03-22