Fred Andersson oljemålning

Fred Andersson oljemålning
Fred Andersson oljemålning
Fred Andersson oljemålning
Fred Andersson oljemålning
Fred Andersson oljemålning
Fred Andersson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRED ANDERSSON (1921-1989): Gatukorsning, signerad och daterad 68, olja på duk, ca 43x55 cm

624667

2019-03-17