Militärtavlor

Militärtavlor
Militärtavlor
Militärtavlor
Militärtavlor

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, 4 st., 1900-tal, bl.a. Svea Lifgarde, rammåt ca 48x38 cm

Rammar med smärre skador

624669

2019-03-16