Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIGTITTARE på benställning, 1800-talets slut, fanerad med mahogny, låda vid sarg, höjd 127, 30x55
Brukssltiage, nyckel som ej funkar medföljer
624673
2019-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här