August Eduard Schliecker akvareller

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUST EDUARD SCHLIECKER (1833-1911): Tyska stadsmotiv med människor (2), akvarell, signerade Aug. Schliecker, bildmåtta ca 28x21 cm

624694

2019-03-17