Carl Schubert akvarell

Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell
Carl Schubert akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): Grön komposition med fågel, signerad och daterad Carl Schubert -95, akvarell,
57x39 cm

624695

2019-03-15