Alberto Spadolini oljemålning

Alberto Spadolini oljemålning
Alberto Spadolini oljemålning
Alberto Spadolini oljemålning
Alberto Spadolini oljemålning
Alberto Spadolini oljemålning
Alberto Spadolini oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERTO SPADOLINI (1917-1973): Balettdansöser, signerad A. Spadolini, olja på duk, ca 45,5x37 cm.

624709

2019-03-17