Josef Frank soffa Svenskt Tenn

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modell 703, klädsel gultextil, klotformade fötter, längd ca 193, sitthöjd 42 cm

Tyg med skador, slitage och fläckar

624718

2019-03-15