Klubbat för:
3 400 SEK
5 000 SEK
JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modell 703, klädsel gultextil, klotformade fötter, längd ca 193, sitthöjd 42 cm
Tyg med skador, slitage och fläckar
624718
2019-03-15