Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008): "Västkustsommar", signerad Sundström, olja på duk, ca 89x101 cm
624723
2019-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här