Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, ek, England, 1800-tal, läderklädd skiva, tre lådor, ben med hjultrissor, längd 136 cm, djup 75 cm, höjd 75 cm
Slitage
624754
2019-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här