Brita af Klercker oljemålning

Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA AF KLERCKER (1906-2001): Takåsar, monogramsignerad BK samt signerad Brita af Klercker, olja på duk, ca 50x61 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

624772

2019-03-25