Klubbat för:
4 000 EUR
Utropspris
5 000 EUR
ALPO JAAKOLA (1929-1997) "Skyddsängel", signerad samt daterad 1983, akryl på pannå, 137x92 cm
624793
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här