Man Ray Internationell grafik

Man Ray Internationell grafik
Man Ray Internationell grafik
Man Ray Internationell grafik
Man Ray Internationell grafik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAN RAY (1890-1976): Ur Les Anatomes, signerad och numrerad, 93/100, färgetsning, bladmått ca 66x51 cm

Fläckar, vågigt blad

624796

2019-03-18