Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Höstlandskap från Frankrike, signerad Alf. Bergström, daterad Paris Nov. 96, olja på duk, ca 38x55 cm
624800
2019-03-18